2015DREVERNOS RUDENS LYGĖ 2016 – bendras asociacijos ,,KRIKRAGAA“, Drevernos kultūros namų ir Klaipėdos etnokultūros centro kūrybinis darbas. Trečią kartą šventė organizuojama jaunatviško entuziazmo, Drevenos kultūros darbuotojų, bendruomenės palaikymo ir Klaipėdos raj. savivaldybės simbolinės finansinės paramos dėka. Prie renginio organizavimo prisideda daug žmonių, palaikančių idėją ir norinčių dalyvauti kūrybiniame ir organizaciniame procese.

Renginio tikslas – pažymėti Rudens lygiadienį, Baltų vienybės dieną.

Koncepcija – apjungti įvairių kultūros, meno sričių atlikėjus, suteikiant galimybę susipažinti, pasikeisti patirtimi, ieškoti renginio idėjos sąlyčio taškų bendroje kūrybinėje plotmėje. Todėl programoje galima rasti tradicinio folkloro elementų – šokio, dainų ir muzikos, teatro – spektaklių ar teatralizuotų veiksmų, šiuolaikinio meno – instaliacijų ar parodų, kino – animacijos seansų ir net sveikatinimosi elementų – pirties ceremonijų.

Vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių renginio veiksmų – nendrinės skulptūros Senajame uoste deginimas. Kita svarbi dalis – tradicinių šokių naktis, sutraukianti didelį būrį tradicinių šokių mėgėjų, entuziastų iš visos Lietuvos bei užsienio.

Ateities vizijoje – kultūrinė abiejų Kuršių marių krantų jungtis – kartu ir tuo pačiu laiku žymėti ir švęsti Rudens lygiadienio virsmą.


Apie

Koordinatoriai

Dalyviai

Savanoriai

Rėmėjai / Draugai

Programa 2016

Žemėlapis

Spauda